• Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00
 • 0216 479 6553
 • info@kureselinsaat.net
 • Kurumsal

  Kurumsal

  Kendi sektöründe yer alan firmamız,günümüzün gerektirdiği ileri teknolojileri takip ederek,profesyonel kimliği,uzman ve tecrübeli kadrosuyla,müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını kaliteli hizmet ile karşılamaktadır.

  Müşteri profilimiz;
  – Kalite ve güvene inanan,
  – Firmasının çıkarını düşünen,
  – Ödediğinin karşılığını almak isteyen,
  – Parası ve zamanı değerli profesyonellerdir.

  Bu profil bizim daha verimli olmamızı sağlarken müşterilerimizin de güvenilir bir hizmet almasını sağladı.Yaptığımız her işte müşteri profilimizi düşünerek daha iyi bir hizmet verdik.Vereceğimiz hizmette de kendimize kurallar koyduk.Bu kurallarla birlikte size sunduğumuz hizmetler profesyonel hale geldi.

  Firma kurallarımız;
  – Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak
  – Uygun fiyatlara daha kaliteli hizmet sunmak
  – Müşterilerin kalitede güveni hissetmelerini sağlamak
  – Profesyonel ekibimiz ile müşteriye destek sağlamak

  Size sunduğumuz referanslar,müşterilerimize vermiş olduğumuz özenin teminatıdır.

  Neden Biz ?

  Küresel İnşaat A.Ş,Kendi bünyesinde özel ekipleriyle sektörün önemli bir aktörü olmak için kuruldu.Alacağınız hizmette,kalite standartları en üst düzeyde tutulmaktadır.Projelerinizde işlerinizi güvenilir bir şekilde yaptırabilir,aldığımız işleri gerekli özenle yaparak en kısa sürede müşterimizin hizmetine ve kullanımına sunmaktayız.

  Misyonumuz
  Amacımız geçmişten gelen adımızı ve tecrübemizi geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile Türkiye başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir.

  Vizyonumuz
  Firmamızın kurulduğu günden bu yana çalışanlarımız ile fikir alış verişi yaparak başarı grafiğimizi yükseltiyoruz.Vizyon ilkelerimizden en önemli tuttuğumuz hedefimizin her zaman en yukarıda olmasıdır.